Profesionální výrobní, montážní a servisní práce

Vzduchotechnika

Zásobní nádrže

Absorbéry

Potrubní rozvody

Neutralizační stanice

Plastové vany

Strojní vybavení

Technologie povrchových úprav

Vzduchotechnika

Předmětem dodávek naší společnosti jsou vzduchotechnické technologické celky z plastů.
Naše plasty umožňující široké použití v provozech s vysoce chemicky agresivním prostředím.

Více

Zásobní nádrže

Společnost GA PROFI PLAST s.r.o. dodává a instaluje plastové nádrže, zásobníky chemikálií a míchané reaktory. Objem dodávaných nádrží je v rozsahu 1-30m³.

Více

Absorbéry

Principu činnosti absorbéru a jeho konkrétní konstrukční řešení je navrhováno v závislosti na vstupních parametrech (upravovaný objem, koncentrace, chemické složení a teplota) znečištěné vzdušniny.

Více

Potrubní rozvody

Naše společnost zajišťuje dodávku potrubních rozvodů pro technologické celky skladových hospodářství chemikálií, galvanických linek nebo neutralizačních stanic. Naše společnost zajišťuje dodávku potrubních rozvodů pro technologické celky skladových hospodářství chemikálií, galvanických linek nebo neutralizačních stanic.

Více

Neutralizační stanice

Samozřejmou součástí provozování linek povrchových úprav a předúprav kovů jsou zařízení pro likvidaci odpadních vod a plynných emisí. Cílem těchto zařízení je upravit průmyslové vody a exhalace na požadované limity.

Více

Plastové vany

Plastové vany jsou dodávány dle specifik zákazníka a jsou především uplatňovány v technologiích povrchových úprav galvanizování a procesu moření. U všech námi navrhovaných van je proveden pevnostní výpočet dle směrnice DVS 2205.

Více

Strojní vybavení

Společnost pro splnění vysokých standardů v tomto oboru je vybavena výrobními zařízeními (CNC obráběcí centrum s pracovním rozpětím upínacího stolu 3000x1220 mm, svařovací automat desek dle německé normy pro statický výpočet a svařování DVS od renomované německé společnosti Wegener), která umožňují zpracování plastů a výrobu zařízení ve velmi vysoké kvalitě.

Více

Technologie povrchových úprav

V oblasti technologií povrchových úprav společnost GA PROFI PLAST s.r.o. instaluje moderní výrobní celky pro předúpravu povrchu výrobků určených k žárovému zinkování a technologie nanášení ochranných a dekorativních vrstev chemickou a elektrochemickou cestou.

Více

Ocelové konstrukce

Naše firma profesionálně navrhuje a svařuje ocelové konstrukce dle přání a potřeb zákazníků.